Vacature balie- en administratief medewerker

Vacature balie- en administratief medewerker

Ben jij onze nieuwe collega?

Helaas zal Wendy ons team binnenkort verlaten. Na 2 jaar werkzaam te zijn geweest als gastvrouw en administratief medewerker, gaat zij een nieuwe uitdaging beginnen. Dit vinden wij natuurlijk héél jammer, maar we wensen haar uiteraard het allerbeste toe!

Dit betekent dat wij op zoek zijn naar een nieuwe balie- en administratief medewerker voor +/- 20 uur per week!

De functie bestaat o.a. uit:
* Het openen van de dansschool
* Het ontvangen en te woord staan van leerlingen en ouders/verzorgers.
* Het beantwoorden van de telefoon en mail.
* Het inplannen van proeflesaanvragen.
* De presentatie van de dansschool.
* Het beheren van de webshop en voorraad.
* Ledenbeheer en -behoud.
* Bar- en baliewerkzaamheden.
* Het beheer en onderhoud van voorstellingskleding.
* Het ondersteunen van evenementen.
* Het organiseren van kinderfeestjes.

Denk jij dat deze functie bij je past?

Dan ben je spontaan, heb je een open uitstraling en kun je mensen op hun gemak stellen. Je bent de representatie van de gezellige en huiselijke sfeer waar we bekend om staan. Je bent flexibel, klantgericht en kunt snel schakelen. Daarnaast heb je commercieel inzicht en kun je zien wat zowel de klant als de dansschool nodig heeft. Ervaring met Word en Excel is gewenst en uiteraard heb je een open houding tegenover het leren van nieuwe dingen. Doorgroeien naar meer verantwoordelijkheid is zeker mogelijk. Tenslotte ben je een sociaal persoon dat goed functioneert binnen een team en kun je duidelijk communiceren.

Hebben wij het hierboven over jou?

Stuur dan een sollicitatie naar personeel@dansschooldevotion.nl, inclusief:
* Een recent cv
* Je beschikbaarheid (dagen en tijden)
* Een motivatie waar je enthousiasme vanaf spat! Een video mag ook!