Vacature Party Animal!

Wist jij al dat wij bij Dansschool Devotion hele toffe feesten geven?

Je kunt bij ons terecht voor discofeestjes maar ook voor workshopfeestjes. Momenteel krijgen wij enorm veel aanvragen hiervoor dus nu zijn wij hard opzoek naar nieuwe Party Animals die ons team willen versterken.

Een Party Animal zorgt voor de sfeer en de verzorging van het volledige feest, samen met 1 of meerder collega’s. De taken hierin variëren van de ontvangst van de feestgangers tot het draaien van toffe nummers of het serveren van limonade en hapjes. Ook help je met het versieren en opruimen.

Wil jij ook een Party Animal worden? Dan ben jij 15 jaar of ouder en houd je van een feestje, entertainen en sfeer maken. Daarbij ben je flexibel qua werktijden (vooral in de weekenden) en kun je eventueel een dansworkshop geven (geen must).

Zijn wij op zoek naar jou? Stuur dan een mail met je cv en motivatie naar: personeel@dansschooldevotion.nl